Novinky v Musica Oeconomica Pragensis

Milí přátelé!
Sezóna nám vrcholí, je tedy na čase, abychom Vás informovali o posledním dění v našem sboru. Minulý víkend jsme úspěšně absolvovali soustředění na Točné, kde jsme pilovali náš současný repertoár k dokonalosti. Tato akce byla poměrně vyčerpávající, ale výsledek odvedené práce rozhodně bude stát za to.
1. června nás čeká tradiční letní koncert. Bude se konat na Vinohradech, začátek je v 19:30. Zazní skladby od Zdeňka Lukáše, P. I. Čajkovského, Jana Nováka, M. Š. Trnavského a dalších. Společně s námi vystoupí dětský pěvecký sbor Rolnička Praha. Více informací najdete na našich webových stránkách www.sbormop.cz.
O 2 týdny později odjíždíme na prestižní mezinárodní pěvecký festival Universitas Cantat do polské Poznaně, kde jako jediný zástupce České republiky porovnáme náš zpěv s vysokoškolskými sbory ze Slovenska, Německa, Švédska, Polska, Srbska a Ukrajiny. Během festivalu nás čekají celkem 3 samostatná vystoupení a závěrečný koncert všech sborů se symfonickým orchestrem. O našem výkonu budeme informovat na webových stránkách.
Po letních prázdninách nás čeká dlouho očekávané natáčení našeho prvního CD. Prozradíme,
že bude tvořeno zejména duchovní hudbou v jazzovém hávu. Nechte se překvapit! Více informací opět příště.
Věříme, že se s Vámi potkáme na některé z budoucích akcí.
Přejeme Vám příjemné prožití letních prázdnin.
Musica Oeconomica Pragensis